Prečítajte si odporúčania našich spokojných klientov.

329 Spokojných klientov
641 Splnených cieľov
121 Mesačná úspora klientov

Jožko je človek v oblasti finančného sprostredkovania s morálnym a etickým cítením, zmyslom pre profesionalitu a ústretovosť. Jeho stále aktuálne informácie s finančného trhu, bohaté skúsenosti získané dlhoročnou praxou otvárajú priestor pre konštruktívne riešenia. Tie zohľadňujú nielen momentálne potreby, ale aj osobnosť človeka ako bytosť jedinečnú po stránke fyzickej, emočnej a samozrejme sociálnej. Jožko pri svojej práci zohľadňuje schopnosti, sny a vízie jednotlivca a zároveň potreby a možnosti jeho rodiny. Takýto človek nevidí Vaše problémy ako prekážku, ale ako situáciu, ktorú sa rieši s inteligenciou a empatiou. A tak sa zrazu z momentálneho problému stáva radosť z niečoho nového. Ja osobne si neviem predstaviť vyzretejšieho človeka, ktorý sa má starať o moje a naše materiálne zabezpečenie.
Referenciu si môžete overiť tu.

Dárius Motošický
masér, terapeut

Pozdravujem a prajem pekný deň, Jožko,

nakoľko som mal možnosť viackrát využiť Tvoje služby, touto cestou Ti chcem poďakovať.

Vždy som bol spokojný s Tvojím profesionálnym prístupom, prehľadom a skúsenosťami v obore, v ktorom ponúkaš svoje služby – to je finančné poradenstvo. Taktiež ďakujem za služby, ktoré boli vždy konkurenčné a jednoznačne najvýhodnejšie  oproti ostatným bankovým domom. Preto Ti chcem popriať všetko najlepšie v Tvojom podnikaní a nech ostane naďalej vysoká profesionálna a odborná úroveň Tvojich služieb.
Referenciu si môžete overiť tu.

Jozef Špilák
konateľ a spolumajiteľ firmy

Jožko mi pomohol refinancovať úver a "učesať" životnú poistku pre všetkých členov našej rodiny. Vďaka tomu ušetrím viac ako 600€ ročne. Je ústretový, ochotný a rozumie svojej práci. Odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomoc v oblasti finančníctva.
Referenciu si možete overiť tu.

Mudr. Marta Kašíková
lekárka v NsP Čadca

S Jožkom Šperkom máme veľmi dobré skúsenosti.Pomohol nám v ťažkej životnej situacii a preto sme mu zverili naše financie. S jeho prácou sme nadmieru spokojný už od roku 2010. Za ten čas nám ušetril približne 4 000€ na úveroch a 1 000€ na poistkách. Môžeme vrelo doporučit. Referenciu si môžete overiť tu.

Jana Varmusová
zamestnankyňa ŽSR

My, ako 5-členná rodina tiež využívame Jožkove služby a sme veľmi spokojní. Či už sme riešili poistenie detí, manželovu životnú poistku, poistenie domu, sporenie, hypotéku a mnoho iných vecí v oblasti financií vždy sme dostali pohotovú a odbornú radu. Nakoľko poznám veľa poradcov ísť za niekým iným by ma už ani nenapadlo. Naša dlhoročná skúsenosť je maximálna spokojnosť a to sme veľmi nároční klienti :-) .
Referenciu si môžete overiť tu.

Anna Kubašková
účtovníčka