Kariéra – ako som začínal.

Ak sa v nasledujúcich riadkoch aspoň trochu „nájdete“, neváhajte a kontaktujte ma. Dávam Vám šancu dosiahnuť obrovský úspech, zarobiť množstvo peňazí tým, že budete pomáhať druhým.

Keď som bol malý, mama mi hovorila: „Uč sa v škole čo najlepšie a budeš sa mať v živote dobre!." Avšak realita je trošku iná! Maturoval som s vyznamenaním, na vysokú školu sa mi nechcelo a prvých 8 rokov v zamestnaní bolo - no povedzme... trošku som dospel.

Práca ma bavila, bol som v nej dobrý, pracoval som samostatne, efektívne, dalo sa na mňa spoľahnúť. Veril som, že príde čas a budem za moje úsilie aj ohodnotený, povýšený ale...

A potom som dostal ponuku. Bolo to niečo úplne iné - sľubovali osobnostný rast, spoločenské uznanie, kariéru, nezávislosť, vzdelávanie, pomoc blízkym, splnenie svojich cieľov, kariéru.

Čo za to chceli? Len to, čo som robil doteraz: samostatnosť, chuť učiť sa, pracovitosť, efektívnosť. A niečo navyše: odvahu, cieľavedomosť, nadšenie. Začiatky boli veľmi zaujímavé a kvôli vtedajšej práci náročné. Už vtedy som mal rodinu, a tak času nebolo na rozdávanie, avšak robil som to pre nich.

Už ste toto počuli mnohokrát? Dokonca ste to aj skúsili? No a čo! Pokiaľ ste neboli u mňa, tak mi nehovorte: „ Ja viem o čo ide, to nie je pre mňa“ . Mám kľúč k splneniu Vašich snov. Stačí len  chcieť dosiahnuť ku hviezdam.

Naučím Vás ako úspešne žiť, ako zarábať viac než môžete minúť, ako podnikať a pomôcť blízkym. Stačí len chcieť a kontaktovať ma.

S pozdravom

Jozef Šperka - Váš poradca